З роками виробничі та виробничі процеси розвивалися семимильними кроками. Сьогодні виробництво характеризується масовим виробництвом, високою ефективністю та використанням високошвидкісних машин. При необхідності обробляти та переміщати великогабаритні, важкі промислові та сільськогосподарські матеріали, необхідно було інтегрувати механічні пристрої, такі як конвеєрна система, які могли б переміщати предмети з мінімальними зусиллями.

Конвеєрні системи відіграють важливу роль у полегшенні процесів виробництва та розподілу. Однак важливо переконатися, що системи працюють ефективно та не підривають різні процеси. Це означає навчання співробітників тому, як запобігати та усувати проблеми, а також їх виправляти.

ОСНОВА КОНВЕЄРНОЇ СИСТЕМИ

Незалежно від того, чи є конвеєрна система з приводом від двигуна або з ручним приводом, вона складатиметься зі шківів, що направляють ролики, роликів, коліс та ременів. Рама підтримує ремінь, що переносить предмети з одного місця до іншого. Для того, щоб переміщати ремінь та транспортувати матеріал, який він несе, головний шків зазвичай є ведучим шківом.

Це робить пристрій, який можна використовувати для обробки, переміщення та транспортування сипких матеріалів, великих обсягів ресурсів, вироблених предметів та сільськогосподарських матеріалів. При запропонованому використанні систем конвеєрні стрічки зазвичай виготовляються із ПВХ або гуми. Ремені в основному складаються з декількох шарів для забезпечення форми та лінійної міцності.

Одна з причин, чому часто використовуються конвеєрні системи, у тому, що вони є удосконаленням людської праці. Використання цих систем у промислових процесах дає кілька переваг.

Системи спроектовані таким чином, щоб заощадити час при переміщенні предметів з одного рівня піднесення на інший.
Конвеєрні системи можна використовувати для завантаження та розвантаження великих обсягів протягом тривалого часу, що відкриває необмежені можливості.
З автоматизацією конвеєри не матимуть обмежень по висоті та заощадять час, який було б витрачено на моніторинг розвантаження.
Системи можуть не тільки рухатися в обох напрямках, а й контролювати швидкість переміщення матеріалів для запобігання поломкам.

ПРОБЛЕМИ, ЯКІ МОЖУТЬ ВИНИКНУТИ У СИСТЕМАХ

При переміщенні матеріалів з однієї точки до іншої в конвеєрних системах може виникнути кілька проблем.

Помилкове відстеження – неправильне відстеження відноситься до ситуації, коли ремінь зміщується в один бік, що призводить до нерівномірного зношування ременя, пошкодження продукту, несподіваним простоям і проблем з усунення несправностей.

Заїдання роликів – металеві компоненти системи можуть заїдати, що призводить до утворення гострих країв. Це не тільки призведе до неправильного зчеплення ременя, але також створить загрозу безпеці і може спричинити пошкодження матеріалів, що переміщуються.

Прокидання стрічки – занадто слабке або занадто велике натягування під час роботи системи може призвести до надмірного розтягування та прокидання транспортера.

Блокування – Блокування будь-якого роду порушить роботу та призведе до годинних втрат у виробництві.

ВАЖЛИВІСТЬ НАВЧАННЯ КОНВЕЄРНИХ СИСТЕМ

Навчання та семінари з конвеєрних систем допоможуть фахівцям зрозуміти не лише окремі компоненти, а й систему загалом. Ті, хто відвідують тренінги, також дізнаються, як усувати проблеми та проводити регулярне обслуговування системи. Маючи належні знання про компоненти, проблеми, які можуть виникнути, і про те, як поводитися з будь-якими дефектами, працівники зможуть виправити проблеми в міру необхідності. Відповідні знання та досвід також допоможуть звести до мінімуму або виключити ризики нещасних випадків та травм під час технічного обслуговування та ремонту.

Напишите нам

×
Write to us

×
Напишіть нам

×