Модульні конвеєри виробництво

Виробництво модульних конвеєрів в Україні

Такі конвеєри складаються з широкого спектру модульних компонентів, які легко і швидко монтуються за допомогою простих ручних інструментів.

Розробка модульних конвеєрів з використанням уніфікованих компонентів FlexLink

Особливий напрямок діяльності компанії – розробка і впровадження конвеєрних систем на основі концепції ефективної автоматизації MultiFlex, яка дозволяє вирішувати безліч питань по просторової орієнтації і переміщення продукту, пов’язуючи окремі модулі обладнання в єдине автоматизоване виробництво.

«Транс систем інжиніринг» є офіційним представником в Україні провідного виробника і системного інтегратора модульних компонентів MultiFlex – компанії Flex Kon, генеральним партнером дистриб’ютора модульних систем MS Automation – компанії «Intra Motion», а також тісно співпрацює з концерном Flex Link.

Призначення модульних конвеєрів MultiFlex

Гнучка модульна система MultiFlex дозволяє створювати з широкого спектру модульних компонентів, як прості конвеєри, так і набагато більш складні транспортерні рішення, які реалізуються швидко і з мінімальними витратами. Така система дозволяє при необхідності вносити зміни в конфігурацію лінії, оперативно реагуючи на нові або змінюються виробничі вимоги, і використовувати основні переваги універсальності і гнучкості конструкції ланцюгових транспортерів і профільних систем. Системи MultiFlex прості і надійні в експлуатації, відмінно себе зарекомендували на практиці.
Таким чином, при використанні транспортерних рішень MultiFlex процес переміщення вантажів на Вашому виробництві буде завжди оптимізований і добре організований.

Застосування модульних конвеєрів Flexlink

Модульна структура і індивідуальні конфігурації транспортних ліній гарантують раціональне переміщення товарів на виробництві з урахуванням найвищих вимог до швидкості, надійності, гігієнічності, безпечної експлуатації, енергетичної та економічної ефективності, шумовий емісії.
Здатність таких транспортерних систем забезпечувати тривимірне транспортування по просторовим кривим (траєкторія на трасі транспортування може мати індивідуальний дизайн, практично без обмежень) дає можливість реалізувати найскладніші завдання по переміщенню товару на виробництві, враховуючи індивідуальну специфіку підприємства.

Велика гамма стандартних рішень і великий вибір різноманітних компонентів – ідеальне рішення для самих різних завдань з транспортування продукції в харчовій, фармацевтичній, косметичній, тютюнової та автомобільної промисловості.
Використовуючи різні види ланцюгів (із захопленнями, кулачками, повідкового роликами, фрикційним покриттям або фрикційними накладками і т.п.) різної конструктивної ширини, користувач отримує в своє розпорядження універсальну і всеосяжну систему, за допомогою якої може ефективно транспортувати практично будь-які вантажі.

MultiFlex – розумна ідея з багатьма перевагами:
• інноваційний і компактний дизайн (як наслідок – невелика потреба в площі і просторі для виробництва);
• висока загальна продуктивність;
• низький шум;
• низьке енергоспоживання;
• швидкий і простий монтаж;
• висока експлуатаційна надійність;
• тривалий термін служби;
• мінімальні витрати на технічне обслуговування;
• широкий вибір рейлінгових комплектуючих;
• сумісність з профільними системами різних виробників

Модульні конвеєри на замовлення

Системи MultiFlex прості і надійні в експлуатації, відмінно зарекомендували себе на практиці.

Для того, щоб отримати повну інформацію про придбання або проектування конвеєра flexlink для вашого виробництва, звертайтеся до нас вже зараз!

Ми проконсультуємо і допоможемо визначитися з вибором конвеєру.
Можливо, вас зацікавлять наступні розділи сайту:

Не знайшли потрібної інформації?

Напишите нам

×
Write to us

×
Напишіть нам

×