Пакувальні верстати

Сучасне пакувальне обладнання дозволяє автоматизувати робочі процеси на виробництві, щоб знизити витрати. Купивши пакувальні верстати від виробника під ключ;, можна відразу приступати до роботи, тому що фахівці виконають монтаж обладнання та навчать їм користуватися. Виходячи з кількості вузлів і складності монтажу ціна може варіюватися.

Види пакувального обладнання

Сьогодні виробництво пакувального обладнання в Україні покриває всі потреби представників бізнесу. Компанія TSE, або ТОВ «Транс систем інжиніринг», пропонує різні види техніки, які можна розділити по виду:

 • лінійні конвеєри для швидкого, безпечного і автоматичного переміщення товарів;
 • поворотні конвеєри, які використовуються у відносно невеликих приміщеннях;
 • рольганги горизонтального і похилого типу;
 • модульні конвеєри, які сумісні з профільними системами різних виробників;
 • багатоярусні і ліфтові конвеєри;
 • спіральні конвеєри.

Компанія пропонує типові і нестандартні рішення, маючи можливість реалізувати проект незалежно від рівня складності. Розробляються необхідні комплектуючі для конкретно взятого замовника, тому нездійсненних завдань немає. Досвід роботи в цій сфері дозволяє реалізовувати проекти швидко і якісно. Всі модулі сертифіковані і повністю безпечні. Їх можна використовувати в різних областях виробництва.

Виробництво фасувального обладнання

Спочатку необхідно обговорити всі деталі, щоб розуміти, які завдання необхідно вирішити замовнику. На підставі цього буде зроблено вибір технологічного обладнання. Рекомендується заздалегідь позначити бюджет для вибору оптимального рішення.

Після цього відбувається виготовлення фасувального обладнання відповідно до затверджених документами. При виробництві використовуються якісні комплектуючі, які відповідають міжнародним і внутрішнім вимогам безпеки. Установки проходять тестування на кожному етапі складання, що дозволяє запобігти попаданню шлюбу на ринок.

Після завершення виробництва вакуумні машини для упаковки товарів , конвеєри та інші комплектуючі доставляються на об’єкт для складання та підсумкового тестування. Акт виконаних робіт підписується, коли співробітники компанії замовника пройдуть навчання. При необхідності можна укласти договір обслуговування, щоб співробітники компанії TSE періодично приїжджали для перевірки роботи основних вузлів конвеєра.

Етапи запуску пакувальних верстатів в експлуатацію

Передбачено кілька етапів, які потрібно пройти від формування замовлення до отримання техніки та запуску її в експлуатацію:

   • Підготовка технічного завдання.
   • Розробка проекту, формування кошторису, де вказуються всі необхідні для виробництва вироби. На цьому етапі фахівці повинні приїхати на об’єкт, щоб детально вивчити, як краще поставити конвеєрну стрічку з пакувальним устаткуванням.
   • Обговорення проекту, внесення в нього виправлень при їх наявності.
   • Запуск у виробництво. Виходячи з кількості елементів і складності виконання замовлення термін виготовлення варіюється.
   • Доставка техніки на об’єкт замовника.
   • Здійснення пусконалагоджувальних робіт, тестування всієї системи.

Після цього проводиться навчання співробітників компанії замовника. При необхідності можна укласти договір обслуговування. З огляду на, що флоу пак машина – це складне устаткування, вона вимагає періодичного технічного огляду для продовження терміну експлуатації виробу.

Переваги роботи з компанією TSE

Незважаючи на високу конкуренцію на ринку, багато хто звертається саме в ТОВ «Транс систем інжиніринг», щоб замовити верстат для упаковки стрейч плівкою або інше пакувальне обладнання. Для цього є кілька причин:

   1. фірма давно працює на ринку;
   2. виконання виробництва повного циклу: від створення проекту до монтажу готових пристроїв;
   3. надання повної технічної та інформаційної підтримки на будь-якому етапі співпраці;
   4. виконання гарантійних зобов’язань;
   5. широкий асортимент пакувальної техніки;
   6. помірні ціни;
   7. виконання нестандартних замовлень.

Всі подробиці можна дізнатися у фахівців по телефону або по електронній пошті. Вони готові надати повну інформаційну та технічну підтримку на будь-якому етапі співпраці. Гарантійне та післягарантійне обслуговування забезпечується згідно з договором.

Зв’яжіться з нами, ми допоможемо вам вибрати і купити обладнання для виробництва і стрічковий транспортер , а також стелажі промислові .

Напишите нам

×
Write to us

×
Напишіть нам

×