Вібробункер – пристрій, що служить для орієнтування в автоматичному режимі різних заготовок, деталей, завантаження складальних і обробних машин. Їх використовують в машинобудуванні в рамках автоматичних ліній по обробці заготовок, в інших сферах для приведення окремих деталей і продукції в систему для подальшої упаковки, зчитування штрих кодів, контрольних та інших операцій.

Використання вібробункера перед аналогічними рішеннями має кілька переваг:

  • відсутність тертьових елементів, що продовжує термін служби і надійність;
  • низьке енергоспоживання;
  • можливість безступінчастого регулювання продуктивності і швидкості;
  • простота конструкції.

В основі принципу дії обладнання лежить поступове переміщення деталі або заготовки, готового товару по горизонтальному, похилому або спіральному лотку під дією постійної вібрації. Остання може бути несиметричною або симетричною. Саме пересування може йти в безвідривному або відривному форматі. У першому випадку заготовка весь час лежить на поверхні, по якій вона переміщується, а в другому відбувається під час кожного циклу руху її короткочасний відрив.

Виготовлення вібробункера в Україні

Особливість подібного обладнання – в необхідності індивідуального проектування та виробництві під конкретні завдання клієнта через проблеми зі стандартизацією.

Подібний підхід враховує специфіку переміщуються деталей, часовий діапазон подачі, оптимальні габарити, інші чинники. Якщо вам для виробництва необхідно подібне обладнання, то купити вібробункер від виробника ви можете в нашій компанії.

Ми спеціалізуємося на наданні подібних послуг, випуску устаткування за індивідуальними проектами, пропонуючи клієнтам:

  • відсутність тертьових елементів, що продовжує термін служби і надійність;
  • низьке енергоспоживання;
  • можливість безступінчастого регулювання продуктивності і швидкості;
  • простота конструкції.

Отримати комерційну пропозицію на проектування, виготовлення вібробункера в Україні можна по телефону або залишивши запит на сайті.
Компанія ТСЕ виконує замовлення на виготовлення:

Напишите нам

×
Write to us

×
Напишіть нам

×