Промисловий вакуумний маніпулятор

Наша компанія є офіційним дистриб’ютором вакуумних підйомників Manut-LM (сайт компанії: www.manutlm.com). Швидкий, адаптований і потужний. Вакуумні трубчасті підйомники – відмінне рішення для частих підйомів у всіх виробничих середовищах.

Завдяки простому управлінню кожен вакуумний підйомник інтуїтивно зрозумілий у використанні. Лише  кілька хвилин навчання та оператори зможуть працювати з ним. Гнучкі та пристосовані ручки дозволяють брати вантаж збоку, зверху або під кутом. Завдяки ергономічному дизайну ви зможете підіймати вантаж вище голови.

Особливості та переваги вакуумних маніпуляторів

 • Вакуумні підйомники  можуть бути пристосовані для роботи з будь-яким вантажем, вагою або форматом до 300 кг.
 • Безпека – усі агрегати мають системи безпеки, щоб уникнути мимовільного розвантаження, навіть у разі відключення електроенергії.
 • Ергономіка – всі вироби розроблені індивідуально, щоб максимізувати свій ергономічний вплив на кожну робочу станцію та обмежити ризик травмування.
 • Продуктивність – маніпулятор тримає навантаження на собі. Отже, оператор здатний швидко і без особливих зусиль піднімати дуже важкі вантажі.
 • Повний асортимент – доступний широкий асортимент аксесуарів та опцій, що відповідають вашим потребам.

Ручне переміщення  вантажів є загальним заняттям у всіх компаніях, що займаються виробництвом товарів, торгівлею або послугами.

Маніпулятори з вакуумними присосками мають не тільки приємні ціни, але й максимально спрощують ручне перенесення вантажів для операторів, які звільняють їх від важкого навантаження. Завдяки використанню таких пристроїв підвищується продуктивність і зберігається здоров’я працівника. Також такі пневмоманипулятори ідеально підходять для роботи з сипучими матеріалаами в мішках, оберігають їх від різних пошкоджень.

Існує два види техніки, що переміщує вантаж різними способами. При використанні шлангового маніпулятора вантаж піднімається за допомогою вакууму, в той час як вакуумний підйомник для цього використовує спеціальні ланцюгові лебідки.

Пневмоманіпулятор купити в Україні

Замовити кран маніпулятор з вакуумними присосками треба, якщо прагнете використовувати його в наступних галузях промисловості:

 • деревообробка;
 • машинобудування;
 • логістика
 • цивільне та промислове будівництво;
 • харчопром;
 • автомобілі -, судно -, літакобудування;
 • хімпром та ін.

Якщо купити промисловий вакуумний маніпулятор, вартість якого в ТОВ «Транс систем інжиніринг» буде приємною для кожного, можна швидко переміщати по будь-якій траєкторії такі вантажі, як:

 • бутель;
 • коробка;
 • мішок;
 • листи металу і скла;
 • віконна рама;
 • конструкційні панелі;
 • ємності та ін.

Особливості і вартість пневматичного маніпулятора

Вакуумні маніпулятори знаходять зростаючу популярність завдяки ряду незаперечних переважних особливостей. Перш за все, необхідно відзначити їх безпеку. Промисловий пневматичний маніпулятор має приємну ціну від виробника, він здатен переміщати вантажі вагою в кілька тон без ризику їх пошкодження. Крім цього, вакуумні підйомники ефективніше кранів або талів, так як для їх функціонування потрібна мала кількість енергії, і вони з прискоренням виконують такі завдання.

Безсумнівною перевагою є моментальне навантаження і розвантаження різних предметів завдяки тому, що вакуум створюється в присосках всього лише за кілька секунд. Важливо й те, що маніпулятор є універсальним обладнанням, що дає можливість переміщення по будь-якій траєкторії виконаних з різних матеріалів вантажів різного ступеня крихкості і щільності.

Чому треба купити маніпулятор у нас?

ТОВ «Транс систем інжиніринг» пропонує купити промисловий вакуумний маніпулятор в Україні за конкурентоспроможними цінами. Фахівці здійснять установку обладнання та проведуть пуско-налагоджувальні роботи. При необхідності кваліфіковані співробітники виконують сервісне обслуговування пристроїв.

Установка і використання маніпуляторів для відвантаження картонних коробок на паллети дасть можливість скоротити час навантаження і розвантаження, дозволить збільшити продуктивність робіт і не витрачати кошти на закупівлю талів, тельферів або кранів.

Замовити маніпулятор з вакуумним зачепом

Технічний розвиток зумовлює необхідність використання сучасних технологій в максимальній кількості процесів. Це обумовлюється їх більшою ефективністю, та зниженням вартості на проведення різних робіт. Наприклад, якщо купити пневмоманіпулятори с вакуумними зачепами то можна досягти значного прискорення в переміщенні різних типів вантажів та переміщати більший об’єм продукціі. Сьогодні всі зацікавлені можуть замовити маніпулятор з вакуумним зачепом недорого, а при цьому така техніка здатна пересувати майже все:

 • скляні бутилки та колби великого розміру;
 • металеві листи;
 • коробки чи ящики з дерева;
 • різноманітні конструкції тощо.

Вакуумний зачеп в Україні

Актуальна вартість маніпулятора з вакуумним зачепом може бути різною. Компанія «Транс систем інжиніринг» реалізує продукцію французського бренда Manut-LM. Це вісокоякісне сучасне обладнання, яке гарно себе проявило в багатьох отраслях промисловості, логістиці, сільскому господарстві і таке інше. Для клієнтів нашої компанії ціни на вакуумний зачеп манипулятор в Харкові завжди залишаються максимально привабливими та демократичними. Гнучка система знижок дозволяє придбати потрібне обладнання без необхідності значних затрат.

Придбати вакуумний зачеп під замовлення в Україні буде правильним та практичним рішенням. Цей пристрій гарантує поліпшення будь-яких процесів виробництва, в яких буде задіяний. Він додасть інтелект та якість до стандартних операцій та гарантовано вдосконалить методи роботи за дуже короткий термін.

Вакуумні підйомники – різновид спеціалізованих пристроїв, здатні забезпечити переміщення вантажу без зусиль, полегшуючи тим самим працю персоналу, зайнятого на різних видах виробництв, в сфері послуг або торгівлі. Крім цього, використання вакуумного підйомника ще й економічно вигідне рішення для власників підприємств, оскільки даний маніпулятор для погрузно-розвантажувальних робіт керується одним оператором. У зв’язку з цим закономірно відпадає необхідність в наймі великої кількості співробітників. Тимчасові витрати також скорочуються – з допомогою даного агрегату перенесення великовагових вантажів виконується набагато швидше.

Вакуумний підйомник (особливості конструкції)

Принцип дії особливих зачепів, свого роду “присоски”, засновані на формуванні негативного тиску (вакууму), що створюється за допомогою спеціального насоса, в порожнині вакуума, прилеглої до об’єкта. Типи захоплень можуть бути спеціалізованими або універсальними, в залежності від характеристик, якими володіють переміщувані об’єкти.

Спеціалізовані захоплення виконуються в декількох видах модифікацій:

 1. Плоскі присоски. Ідеальні для рівних або трохи зігнутих поверхонь (вакуумний підйомник для скла).
 2. Сильфонні присоски. Мають можливість компенсування наявної різниці на об’єктах з нерівною поверхнею (маніпулятори для підйому мішків).
 3. Присоски для листових заготовок з металу. Відрізняються підвищеним коефіцієнтом маслостійкість.

Відсутність відходів (що властиво техніці на моторах з паливними двигунами) дозволяє використовувати пристрої на харчових виробництвах.

На сайті нашої компанії ви можете купити підйомний маніпулятор для промисловості, в порівнянні з іншими видами підйомників, вони мають ряд переваг: працюють від звичайної мережі або акумулятора, не вимагають витрат на паливо.Зв’яжіться з нашими менеджерами та дізнайтесь про всі деталі співробітництва з поставки вакуумних маніпуляторів якнайшвидше!

Не знайшли потрібної інформації?

 

Напишите нам

×
Write to us

×
Напишіть нам

×