Спиральные транспортеры в Украине

Спіральний конвеєр завантажує продукт вгору або вниз в безперервному потоці, таким чином, забезпечуючи високу продуктивність процесу. Крім того, спіралі можуть бути зроблені реверсивними.

Спіральний конвеєр загального призначення призначений для широкого спектру застосувань при будь-якому вертикальному транспортуванні з обмеженим простором і вимогами високої надійності.

Спіральні конвеєри виконують ключову роль у багатьох видах упаковки, виробничих ліній, а також розподілу.

Спіральні конвеєри займають мало місця і тому забезпечують максимально ефективне використання заводських площ в порівнянні з іншими видами конвеєрів.

Більшість таких конвеєрів може поставлятися в зібраному вигляді, заздалегідь змонтованими і перевіреними, що значно економить час і вартість установки.

Піднімайте продукт вгору або опускайте вниз за допомогою спірального конвеєра, тому що безперервний підйом пропонує великі переваги і можливості.

Спіральні конвеєри не вимагають спеціального догляду і призначені для тривалої експлуатації.

Вони можуть працювати з більшістю виробів, включаючи короба, треи, дисплеї, упаковані і неупаковані вироби.

Наші спіральні конвеєри часто використовуються як підйомники або ліфти на пакувальних лініях. Багато з цих ліній працюють безперебійно 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

Вони також ідеально можуть бути використані при низьких температурах.

Рішення для охолодження

Спіральні конвеєри ідеально підходять для заморозки харчових напівфабрикатів, а також для охолодження хлібобулочних і кондитерських виробів.

Завдяки своїм геометричним характеристикам спіральний конвеєр дозволяє розмістити максимальну кількість продукту в мінімально займаному обсязі. Це особливо цінно в тих процесах, де необхідно тривале перебування продукту на конвеєрній стрічці, зокрема при заморожуванні або охолодженні.

Крім того, можлива одночасна заморозка продуктів різних видів з подальшим поділом за сортами на виході з конвеєра.

Основні переваги:

Універсальність;

Можливість одночасної заморозки декількох видів продукту;

Скорочення тепловтрат;

Компактні розміри.

Не знайшли потрібної інформації?

Напишите нам

×
Write to us

×
Напишіть нам

×