Спіральні конвеєри в Україні

Виробництво спіральних конвеєрів в Україні

Спіральний конвеєр подає продукт вгору або вниз в безперервному потоці, забезпечуючи, таким чином, високу продуктивність процесу. Крім того, спіралі можуть бути зроблені реверсивними.

Спіральний конвеєр загального призначення призначений для широкого спектру застосувань при будь-якої вертикальної транспортуванні продукту в обмеженому просторі і вимогах високої надійності.

Крім виробництва спіральних конвеєрів, наша компанія займається віробництвом різноманітних конвеєрів та обладнання для харчової промисловості.

Переваги спіральних конвеєрів

Спіральні конвеєри грають ключову роль для переміщень продукту між рівнями виробничих приміщень. Застосовуються на ділянках розподілу або упаковки.

Економія простору

Спіральні конвеєри займають мало місця і тому забезпечують максимально ефективне використання заводських площ в порівнянні з іншими видами конвеєрів.

Більшість таких конвеєрів може поставлятися в зібраному вигляді, заздалегідь змонтованими і перевіреними, що значно скорочує час і вартість установки.

Безперервна робота

Піднімати продукт вгору або опускати його вниз за допомогою спірального конвеєра – безперервний підйом пропонує великі переваги і можливості для вирішення широкого кола виробничих завдань.

Довгий термін експлуатації

Спіральні конвеєри не вимагають спеціального догляду і призначені для тривалої експлуатації.

Наші спіральні конвеєри часто використовуються як підйомники або ліфти на пакувальних лініях. Більшість з цих ліній працюють безперебійно 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

Також, наша компанія є розробником конвейерних систем різноманітной ступені складності та функціональності.

Універсальність

Спіральні конвеєри можуть працювати з більшістю транспортуються виробів, включаючи короба, треи, дисплеї, упакований і неупакований продукт.

Вони також ідеально можуть бути використані в особливих виробництвах при низьких температурах.

Використання спіральних конвеєрів для охолодження

Спіральні конвеєри ідеально підходять для заморозки харчових напівфабрикатів, а також для охолодження хлібобулочних і кондитерських виробів.

Завдяки своїм геометричним характеристикам спіральний транспортер дозволяє розмістити максимальну кількість продукту в мінімально займаному обсязі. Це особливо цінно в тих процесах, де необхідно тривале перебування продукту на конвеєрній стрічці, зокрема при заморожуванні / шокового заморожування або охолодженні.

За допомогою спірального конвеєра шокової заморозки, можлива одночасна заморозка продуктів різних видів з подальшим поділом за сортами на виході з конвеєра.

Основні плюси спіральних конвеєрів:

  • універсальність;
  • компактні розміри.
  • мінімальні тепловтрати при використанні в термокамері;
  • можливість одночасної заморозки декількох видів продукту;

Ознайомитись с перевагами ліфтових конгвеєрів ви можете за посиланням.

Спіральні конвеєри на замовлення

У компанії «ТСІ» ви можете купити спіральні конвеєри в Україні за прийнятною ціною. Зв’яжіться з нами будь-яким зручним способом. Ми відповімо на всі ваші запитання і допоможемо підібрати варіант, який підходить для вирішення саме ваших завдань.

Не знайшли потрібної інформації?

Напишите нам

×
Write to us

×
Напишіть нам

×