Рольганги в Україні

Виробництво рольгангов в Україні

Наше виробництво рольгангов в Україні організовано відповідно до найвищих вимог. Замовники звертаються до нас, щоб отримати якісне обладнання для транспортування і переміщення вантажу встановленим чином.

Призначення і пристрій рольгангов

Роликові конвеєри являють собою закріплені на рамі ролики, перекочуючись по яких переміщається штучний вантаж.

Можуть бути:

  • горизонтальними;
  • похилими.

Рольганги дуже ефективні для транспортування вантажів з основою у вигляді гладкої опорній площині або прямолінійних ребер.

Переміщення може відбуватися за рахунок гравітації (на похилих поверхнях), за рахунок механічного імпульсу або забезпечуватися приводом.

  • Гравітаційні рольганги. Встановлюються з ухилом від 2 до 20 градусів. Їх ролики вільно обертаються під дією поздовжньої складової сили тяжіння переміщуваного вантажу. Рух вантажу здійснюється за рахунок використання різниці в початковій і кінцевій висоті конвеєра.
  • У горизонтальних неприводних рольгангах рух здійснюється за рахунок сили інерції від прикладається зовнішньої сили (поштовх наступної одиниці вантажу або вплив оператора).
  • У приводних рольгангах, ролики мають привід від двигуна і приводять в рух лежать на них вантажі.

Конструкція рольгангів допускає пристрій перекладних стрілок і заокруглень для зміни напрямку руху вантажу.

Роликові конвеєри можуть бути об’єднані або включені до складу складних транспортних систем, що мають велику довжину, численні розгалуження і перетину трас, прямолінійні і криволінійні ділянки, передають і відбіркові пристрої, накопичувачі, кантувателі, підйомні пристрої і столи, а також інші елементи, що служать цілям створення повної комплексної механізації і автоматизації виробництва.

Роликові транспортери дуже зручні для формування зон буферизації.

«ТСІ» – виробник рольгангов в Україні

«Транс систем інжиніринг» виробляє наступні види рольгангов:

  • Приводні рольганги. Використовується двигун, який приводить в рух ролики, що переміщують вантаж на потрібну відстань. Такі конвеєри роликові можуть застосовуватися для транспортування вантажу в горизонтальному напрямку або під деяким кутом. Ефективність такої системи багаторазово перевірена на практиці. Ми пропонуємо виготовлення роликових конвеєрів, в тому числі приводного типу.
  • Неприводні рольганги. Або гравітаційні рольганги. Для них характерна відсутність спеціального джерела, що забезпечує рух. Для транспортування того чи іншого вантажу роликові транспортери гравітаційного типу використовують виключно силу тяжіння. Ніяких додаткових джерел енергії або живлення не застосовується.

Пропонуємо купити конвеєр роликовий, ціна на який не висока і цілком доступна. Якщо дозволяють умови виробництва і ви хочете скоротити витрати, рекомендується вибрати неприводний рольганг. Оскільки в ньому відсутній двигун, немає необхідності оплачувати вузли, без використання яких в ряді випадків цілком можна обійтися.

Якщо є потреба в високопродуктивному конвеєрі для переміщень на великі відстані або з позитивним ухилом, краще зупинити свій вибір на приводному рольгангу. Таке рішення дозволить домогтися більшої ефективності в порівнянні з аналогами.

Корисна інформація: Наша компанія культивує високі стандарти відповідальності при розробці обладнання. У поєднанні з сучасними методами проектування і останніми досягненнями техніки це дозволяє домогтися найкращого результату для наших замовників.

Як замовити конвеєр рольганг? Яка ціна рольганга в Україні?

Щоб купити конвеєри роликові, достатньо зателефонувати за опублікованим на сайті номером телефону або зв’язатися з нами альтернативним способом. Для отримання більш детальної інформації звертайтесь до наших консультантів.
Можливо, вас зацікавлять наступні розділи сайту:

Не знайшли потрібної інформації?

Напишите нам

×
Write to us

×
Напишіть нам

×