Рольганги от производителя

Роликові конвеєри (рольганги) представляють собою закріплені на каркасі ролики, перекочуючись по яких переміщається штучний вантаж.
Можуть бути як горизонтальними, так і похилими.
Переміщення може відбуватися за рахунок гравітації (на похилих поверхнях), за рахунок механічного імпульсу або забезпечуватися приводом.
Рольганги ефективні для транспортування вантажів з основою у вигляді гладкої опорній площині або прямолінійних ребер.
Гравітаційні рольганги встановлюються з ухилом від 2 до 20 градусів. Їх ролики вільно обертаються під дією поздовжньої складової сили тяжіння переміщуваного вантажу. Рух вантажу здійснюється за рахунок використання різниці в початковій і кінцевій висоті конвеєра.
Рух вантажу горизонтальних неприводних рольгангів здійснюється за рахунок сили інерції що прикладається зовнішньою силою (поштовх наступної одиниці вантажу або вплив оператора).
У приводних рольгангах, ролики мають привід від двигуна і повідомляють рух лежачим на них вантажів.
Конструкція рольгангів допускає пристрій стрілок і заокруглень для зміни напрямку руху вантажу.
Роликові конвеєри можуть становити складні транспортні системи, які мають велику довжину, численні розгалуження і перетину трас, прямолінійні і криволінійні ділянки, передають і відбіркові пристрої, накопичувачі, кантувателі, підйомні пристрої і столи, а також інші елементи, що служать цілям створення повної комплексної механізації і автоматизації Виробництва.
На основі роликових транспортерів зручно формувати зони буферизації.

Не знайшли потрібної інформації?

Напишите нам

×
Write to us

×
Напишіть нам

×