Спеціалізуючись на пошуку найкращого рішення для проектів наших клієнтів, ми стали дилерами відомих світових брендів для більшості типів захватних технологій.

Транс систем інжиніринг  виробляє власні компоненти, щоб пропонувати продукти, яких досі не було на ринку.

Здатність проектувати і створювати інструменти, які можуть включати в себе існуючі рішення або проектувати і створювати захват з нуля, робить Транс систем інжиніринг дійсно незалежним гравцем на ринку EOAT.

Ще одна перевага Транс систем інжиніринг: наші інструменти адаптуються до всієї системи без необхідності придбання контролерів або ліцензій.

Захвати для роботів

Основне завдання роботів – підвищення продуктивності праці за рахунок швидкості і безвідмовності роботів, використання техніки без перерв і вихідних в цілодобовому режимі, поліпшення якості продукції. Але щоб виконувати свої виробничі функції, робот повинен захоплювати, переміщати, обробляти деталі, що виготовляється. Сам робот служить засобом для роботи пристроїв, за допомогою яких проводиться захоплення або обробка деталей. Робочим органом є захватні системи для роботів, розташовані на кінці руки робота. Саме від їх конструкції залежить функціональність робота, а від їх якості – швидкість і точність виконуваної роботи.

Компанія Транс Систем Інжиніринг виробляє гриппери і захоплення для роботів під замовлення відповідно до технічного завдання клієнтів. З урахуванням необхідної функціональності виробничих роботизованих ліній ми або підбираємо з лінійки готової продукції, або виконаємо проектування оригінальних захоплень і гріппера для роботів.

Проектування робочих органів робота під конкретне виробництво дозволяє забезпечити максимальну ефективність і швидкість виробничих процесів. Захвати та гриппери для промислових роботів виробляються за індивідуальним замовленням в наступних випадках:

якщо захоплення і гриппери необхідні на роботизовану лінію дрібносерійного виробництва і потрібна постійна гнучка перенастроювання роботів на виконання різних завдань;
якщо захоплення повинні виконувати особливі функції (наприклад, для складання прецизійних виробів), повинні мати розвинений сенсорний апарат або змінювати алгоритм дій в залежності від виробничого процесу (за принципом «ситуація – дія»).

Захвати для роботів на замовлення у Транс Систем Інжиніринг

Чому варто купувати захоплення і гриппери для промислових роботів в компанії ТСИ:

  • Ви можете купити захоплення для роботів без додаткових націнок перекупників;
  • Ви можете не витрачати час на пошук відповідних захоплень-гріппера. Вам не потрібно ламати голову над питанням, чи підходять ці захоплення для Вашого виробництва і сумісні з Вашим обладнанням. Ми підберемо оптимальний інструмент для Вашого обладнання з лінійки готової продукції відомих брендів або виготовимо інноваційні захоплення і гриппери за індивідуальним проектом;
  • ми врахуємо всі Ваші побажання при розробці оснастки.

Власне виробництво гріппера і захвату для роботів дозволяє нам в найкоротші терміни укомплектувати Ваше виробництво високопродуктивними роботами, ідеально пристосованими для виконання найскладніших виробничих завдань.

Не знайшли потрібної інформації,

Напишите нам

×
Write to us

×
Напишіть нам

×