Захвати / Гріппери в Україні

Спеціалізуючись на пошуку найкращого рішення для проектів наших клієнтів, ми стали дилерами відомих світових брендів для більшості типів зачепних технологій.

Транс систем інжиніринг  виробляє власні компоненти, щоб пропонувати продукти, яких досі не було на ринку.

Здатність проектувати і створювати інструменти, які можуть включати в себе існуючі рішення або проектувати і створювати зачеп з нуля, робить Транс систем інжиніринг дійсно незалежним гравцем на ринку EOAT.

Ще одна перевага Транс систем інжиніринг: наші інструменти адаптуються до всієї системи без необхідності придбання контролерів або ліцензій.

Зачепи для роботів

Основне завдання роботів – підвищення продуктивності праці за рахунок швидкості і безвідмовності роботів, використання техніки без перерв і вихідних в цілодобовому режимі, поліпшення якості продукції. Але щоб виконувати свої виробничі функції, робот повинен зачепити, переміщати, обробляти деталі, що виготовляється. Сам робот служить засобом для роботи пристроїв, за допомогою яких проводиться зачеп або обробка деталей. Робочим органом є зачепні системи для роботів, розташовані на кінці руки робота. Саме від їх конструкції залежить функціональність робота, а від їх якості – швидкість і точність виконуваної роботи.

Компанія Транс Систем Інжиніринг виробляє гріппери і зачепи для роботів під замовлення відповідно до технічного завдання клієнтів. З урахуванням необхідної функціональності виробничих роботизованих ліній ми або підбираємо з лінійки готової продукції, або виконаємо проектування оригінальних зачепів і гріппера для роботів.

Проектування робочих органів робота під конкретне виробництво дозволяє забезпечити максимальну ефективність і швидкість виробничих процесів. Зачепи та гріппери для промислових роботів виробляються за індивідуальним замовленням в наступних випадках:

якщо зачепи і гріппери необхідні на роботизовану лінію дрібносерійного виробництва і потрібна постійна гнучка перенастроювання роботів на виконання різних завдань;
якщо зачепи повинні виконувати особливі функції (наприклад, для складання прецизійних виробів), повинні мати розвинений сенсорний апарат або змінювати алгоритм дій в залежності від виробничого процесу (за принципом «ситуація – дія»).

Зачепи для роботів на замовлення у Транс Систем Інжиніринг

Чому варто купувати зачепи і гріппери для промислових роботів в компанії ТСИ:

  • Ви можете купити зачепи для роботів без додаткових націнок перекупників;
  • Ви можете не витрачати час на пошук відповідних зачепів-гріпперів. Вам не потрібно ламати голову над питанням, чи підходять ці зачепи для Вашого виробництва і сумісні з Вашим обладнанням. Ми підберемо оптимальний інструмент для Вашого обладнання з лінійки готової продукції відомих брендів або виготовимо інноваційні зазепи і гріппери за індивідуальним проектом;
  • ми врахуємо всі Ваші побажання при розробці оснастки.

Власне виробництво гріпперів і зачепів для роботів дозволяє нам в найкоротші терміни укомплектувати Ваше виробництво високопродуктивними роботами, ідеально пристосованими для виконання найскладніших виробничих завдань.

Можливо, вас зацікавлять наступні розділи сайту:

Не знайшли потрібної інформації,

Напишите нам

×
Write to us

×
Напишіть нам

×