Ленточный конвейер от производителя

Лінійні конвеєри – це техніка для швидкого і безпечного переміщення продукції, а її головне завдання – надійно і з мінімальними зусиллями пов`язувати різні етапи виробництва.

Робиться це безперервно до моменту відключення обладнання, при економічному споживанні енергії та з можливістю регулювати швидкість руху продукту.

ТСІ виготовляє лінійні конвеєри горизонтальні і похилі. Вони можуть бути як стаціонарними (встановленими на опорах або закріпленими на підвісах), так і мобільними – мати опори з коліщатками для переміщення.

Наші фахівці створюють лінійні конвеєри у відкритому, закритому або накритому виконанні.

Конструкція конвеєра: рама, приводний і натяжна станції, безперервна стрічка того чи іншого типу, завантажувальний і розвантажувальний пристрої. Стрічка між станціями спирається на підкладку або підтримують ролики.

Матеріали, параметри і типи стрічок можуть бути найрізноманітнішими для повної відповідності умовам роботи і переміщуваного продукту.

У харчовій галузі застосовують конвеєрні стрічки різних кольорів для швидкого виявлення дефектів і меншою стомлюваності очей; Із застосуванням технології KleenEdge (нелохматящійся край); В антимікробному і гігієнічному виконанні; З поверхнями, стійкими до розтріскування; З можливістю роботи на ножовому розвороті; Спеціальні без включення металу і т.п.

Може використовуватися стрічка з гофробортамі для попередження прокидання, ковшовая з поперечним профілем або шевронна для похилих конвеєрів.

Сама стрічка гнучка й легко миється.

Основні переваги лінійних стрічкових конвеєрів

Висока продуктивність;
Можлива велика довжина конвеєра;
Стабільність роботи завдяки пристроям автоматичного натягу і центрування стрічки;
Простий монтаж;
Надійність роботи і довговічність;
Збереження продукту, що транспортується від пошкоджень.

Не знайшли потрібної інформації?

Напишите нам

×
Write to us

×
Напишіть нам

×