Ліфтові конвеєри в Україні

Виробництво вертикальних конвеєрів в Україні

Вертикальний або ліфтової конвеєр призначений для переміщення штучних вантажів вертикально вгору – вниз при значній різниці висот ділянок ліній транспортування.

Може поставлятися як самостійний виріб, або в комплекті з подає і відводить конвеєрами, оснащеними автоматизованою системою подачі і знімання продукту з завантажувального платформи вертикального конвеєра.

Безперервний вертикальний конвеєр є кращим рішенням для підйому або спуску продукції (коробів, піддонів, пакетів та ін.) З одного рівня на інший з постійною високою швидкістю, і з високою пропускною здатністю. Автоматичне завантаження платформ відбувається без зупинки подають транспортерів.

Вертикальні конвеєри обладнані всім необхідним для безпечної експлуатації: захисними бар’єрами і огорожами, блокуваннями, аварійними вимикачами і іншим.

Розробка ліфтових конвеєрів

Високотехнологічне і наукомістке виробництво дозволяє запропонувати споживачеві ефективні рішення за привабливою ціною. Компоненти конвеєра проходять ретельний контроль, перш ніж потраплять на збірку. У виготовленні беруть участь тільки справжні майстри своєї справи і високопрофесійні фахівці.

Щоб визначити для себе вартість вертикальних конвеєрів в Україні, слід звернути увагу на особливості кожного типу. Вибирайте відповідну модель, від цього залежить кінцева вартість.

Основні види вертикальних конвеєрів

На сьогоднішній день існує два найбільш затребуваних виду вертикальних конвеєрів:

  • Крутопохилі. Застосовуються для транспортування вантажів на висоту під певним кутом. Конвеєрна стрічка розробляється з урахуванням особливостей експлуатації і сприяє збереженню вантажів. Допускається переміщення сипучих матеріалів, якщо вони відповідним чином зафіксовані.
  • Безперервні. За принципом дії нагадує простий ліфт. Ціна на вертикальні конвеєри прийнятна для переважної більшості користувачів. Такі механізми здатні приймати і розподіляти вантажі по різним рівням / поверхах.

Корисна інформація: в нашій компанії дбайливо зберігаються традиції старої конструкторської школи. Це надійна основа для сучасних інновацій і впровадження передових досягнень нашого часу. Це запорука того, що пропонована нами продукція дійсно ефективна і високоякісна.

Також, ми здійснюємо виробництво багатоярусних конвеєрів і поворотних конвеєрів на замовлення.

Вертикальні конвеєри на замовлення в Україні

Найчастіше рішення купити вертикальні конвеєри приймається через їх здатності економити місце в виробничих приміщеннях. Виконання виробничих завдань перестає бути пов’язане з відомими проблемами дефіциту необхідного простору.

Також гарантується висока швидкість роботи і безпеку експлуатації обладнання.

Ми пропонуємо різноманітні моделі вертикальних конвеєрів. Деякі з них обладнані додатковими аксесуарами, істотно полегшують робочий процес.

Щоб оформити замовлення, достатньо зателефонувати за опублікованим на сайті номером телефону або зв’язатися з нами будь-яким альтернативним способом. Додаткову інформацію можна отримати у консультантів компанії. Якщо вам важко у виборі конкретної моделі, ми обов’язково надамо вичерпну консультацію.
Також, наша компанія займаеться виробництвом лінійних конвеєрів, рольгангів, та конвеєрних систем для любого типу промисловості.

Не знайшли потрібної інформації?

Напишите нам

×
Write to us

×
Напишіть нам

×