Професійний погляд на галузь
Флагман інженерних рішень
інжиніринг та розробка проектів
Проектування і виготовлення
транспортерів і конвеєрних систем
Гнучкість. Надійність. Простота.
модульні конвеєрні системи
Технологічне, допомiжне і нестандартне обладнання
Автоматизація виробничих процесів
previous arrow
next arrow
Slider

Виробництво конвеєрів в Україні

Компанія «Транс систем інжиніринг» пропонує комплексні рішення для впровадження внутрішніх конвеєрних ліній і систем. Ми спеціалізуємося на реалізації проектів, пов’язаних з поставками «під ключ» виробничих і складальних ліній будь-якої протяжності (магістральні конвеєри та ін.). Клієнтами компанії давно стали сотні великих підприємств з різних регіонів України.

Виробництво конвеєрів – непростий процес, що вимагає постійного контролю якості матеріалів і технологічних процесів. У нас це зона особливої ​​уваги. Ризик помилок або недбалості персоналу зведений до мінімуму. Компоненти, що застосовуються в нашому обладнанні, поставляються провідними світовими виробниками, що є запорукою їх високої якості.

Як результат, замовник отримує надійні і довговічні конструкції і механізми. Наше обладнання прослужить не одне десятиліття, повністю виконуючи всі свої функції.

Виготовлення та проектування конвеєрів в Україні

Наша компанія є провідним підприємством в області розробки і виробництва обладнання для харчової, фармацевтичної, косметичної, тютюнової та автомобільної промисловості.

«Транс систем інжиніринг» спеціалізується на проектуванні та виробництві всіх типів транспортерів, конвеєрних систем будь-якого ступеня складності, спеціального технологічного і нестандартного обладнання, високоефективних систем управління і автоматизації. Компанія використовує передові рішення для конвеєрних систем.

Інжинірингова компанія «ТСИ» пропонує своїм замовникам повний комплекс інженерно-технічних послуг як по реалізації нових проектів і оснащення новим високоефективним обладнанням новостворюваних цехів і виробничих ділянок, так і по реконструкції існуючих виробництв. Якщо ви вирішите купити конвеєр у нас, ми забезпечимо Вам повний цикл інженерно-технічних послуг.

Інженерно-технічних послуги:

  • підготовка технічного рішення;
  • проектно-конструкторська розробка;
  • виготовлення;
  • комплектація і поставка обладнання;
  • проведення монтажних і пуско-налагоджувальних робіт;
  • введення в експлуатацію та навчання персоналу;
  • технічний супровід і сервісна підтримка.

«ТСИ» здійснює як окремі види робіт, так і повний комплекс інжинірингових послуг по здачі великих проектів «під ключ».

Виробництво транспортерів на замовлення

Виробництво конвеєрів в Україні – дуже актуальна і затребувана послуга. Починаючи співпрацювати з компанією «Транс систем інжиніринг», ви можете бути впевнені в повній і своєчасній реалізації проекту, а також в постійній координації всіх дій в ході робіт. Ми гарантуємо високу якість виготовленого обладнання та його повну відповідність заданим параметрам. На сайті нашої компанії можна замовити розробку та проектування механічних, електричних або автоматичних систем приводного типу з різним грузонесущим параметром.

Інженерами «Транс систем інжиніринг» напрацьовано величезний досвід створення систем різного ступеня складності. Фахівці компанії готові вирішувати безліч завдань по механізації і автоматизації виробничих процесів, але основні – це: виготовлення транспортерів, створення систем автоматизованого управління підприємств, розробка допоміжного і нестандартного обладнання.

Серед основних переваг співпраці з нашою фірмою наступне:

  • найбільш вигідна ціна на конвеєр в Україні, що зумовлено поставками матеріалів і комплектуючих безпосередньо від виробників;
  • комплексне вирішення проблеми замовника, що включає пошук технічного рішення, проектування, виготовлення, інсталяцію;
  • можливість купити конвеєр для виробництва і запустити систему в максимально короткі терміни.

Вибрати конвеєр не так просто. Це пов’язано з кропіткої і скрупульозної роботою по вибору постачальника. Якість пропонованих матеріалів і комплектуючих теж дуже важливо для будь-якого відповідального замовника. Від цього безпосередньо залежить те, як буде працювати придбане обладнання. Ніхто із замовників не бажає нести збитки, пов’язані з простоєм устаткування в результаті поломок або аварій.

У нашому випадку подібні ризики будуть виключені. Компанія ТСИ готова створити конвеєрну лінію для штучного продукту або сипучих матеріалів. Не пропустіть можливість звернутися до професіоналів!

«Транс систем інжиніринг» – надійний підрядник з бездоганною репутацією. Більш детальну інформацію можна отримати у оператора. Співробітник компанії вичерпно відповість на всі ваші запитання.

icon

Команда фахівців

Наші інженери виконають роботи з попереднього проектування, визначать бюджетну вартість проекту і термін його реалізації.

icon

Є сумніви?

Ми організуємо відвідування підприємств, які експлуатують обладнання нашого виробництва в умовах реального виробництва. Ви зможете переконатися в якості, надійності і технологічності самого обладнання, в зручності і ефективності його експлуатації.

icon

Надійні партнери

Ми тісно співпрацюємо з концерном Flex Link і є офіційним представником в Україні провідного світового виробника модульних компонентів MultiFlex – компанії INTRAMOTION. Це зумовило успішний розвиток особливого напрямки нашої діяльності – розробку і впровадження конвеєрних систем на основі компонентів системи MultiFlex.

icon

У Вас є ідея

Ми відкомандируємо до Вас фахівців для вивчення питань і формулювання завдання на місці. Технічне завдання можна надіслати електронною поштою або факсом.

Наше виробництво

Ідеальне обладнання для будь-яких галузей промисловості

Що ми робимо

Основа нашої діяльності

Компанія «Транс систем інжиніринг» бачить свою місію в максимально ефективному вирішенні завдань своїх клієнтів в сфері модернізації підприємств, механізації та автоматизації виробництв, оптимізації використання та підвищення загальної продуктивності обладнання, розробки і впровадження сучасних технологій.

Ми унікальні в розробці і наданні повної і комплексної технічної концепції, в тому числі в частині управління процесами.

Багаторічний досвід роботи і успішно виконані проекти дозволяють пропонувати добре обгрунтовані технічні рішення різних виробничих завдань.

У процесі виконання робіт використовуються передові технології та перевірені сучасні комплектуючі вітчизняних та імпортних виробників.
Інші компоненти розробляються спеціально для конкретних умов і під конкретну задачу.
Всі випускається обладнання сертифіковане відповідно до вимог чинного законодавства України в сфері технічного регулювання.

Клієнти

Наші клієнти

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

Як ми працюємо

Наш робочий процес

Проектування

Наші фахівці складають проект, визначать його вартість і термін його реалізації.

Створення

Використання рішень і комплектуючих провідного світового виробника модульних компонентів MultiFlex забезпечує гарантію якості та стабільності

Запуск

В обсяг поставки, як правило, входять послуги проведення шеф-монтажу або пуско-налагоджувальних робіт. На всю продукцію надається гарантія.

Гарантія

Сервісна служба забезпечить обслуговування нашої продукції в гарантійний і післягарантійний період.

Досвід напрацьований часом

Років
11
Проектів
212
Країн
6

Не знайшли потрібної інформації?

Напишите нам

×
Write to us

×
Напишіть нам

×