Промислові роботи в Україні

Транс Систем Інжиніринг пропонує безліч варіантів промислових роботів від італійского концерну Comau (FIAT) різної вантажопідйомності і радіусу дії.

Наш асортимент охоплює також iснуюче периферійне устаткування, починаючи від лінійного блоку до виконавчого органу. У поєднанні з передовим програмним забезпеченням і інноваційними системами управління ми розробимо разом з вами індивідуальні рішення по автоматизації ваших виробничих процесів.

Досягаючи максимальних швидкостей за захисним огородженням роботизованою установки, у вигляді мобільного рішення для виконання задачь Industry 4.0 або для безпосередньої взаємодії людини і машини в режимі співпраці людини і робота, Транс Систем Інжиніринг завжди гарантує вам найвищу якість.

Хочете швидко інтегрувати наші рішення і підвищити продуктивність свого виробництва? З Транс Систем Інжиніринг ви отримаєте від нас попередньо сконфігуровані продукти, які полегшать вашу роботу. Кожне рішення можна легко і швидко інтегрувати в існуючу установку для забезпечення перспективного виробництва з максимальною продуктивністю.

Промислові роботи від виробника

Придбання обладнання безпосередньо у виробника має безліч плюсів:

1. Роботи – високопродуктивне, але дороге устаткування. Якщо купити промислові роботи у офіційного дилера – компанії ТСІ – можна заощадити чималу суму за рахунок наступних чинників:

  • відсутність торгової націнки магазину або проміжного постачальника;
  • мінімізації логістичних витрат – ми постачаємо обладнання безпосередньо покупцеві.

Ми займаємося підбором і інтеграцією промислових роботів в виробничі лінії, а також створенням окремих роботизованих осередків. Тому наші клієнти не витрачають час і зусилля своїх працівників на пошук постачальника, фахівців з монтажу, налагодження та обслуговування промислових роботів на виробництві.

2. Ціна на промислові роботи, що поставляються компанією Транс Систем Інжиніринг – одна з найдоступніших для споживачів. Прямі закупівлі якісних матеріалів і комплектуючих у перевірених постачальників, ретельне планування власних виробничих процесів дозволяють нам запропонувати нашим клієнтам конкурентоспроможну ціну і оптимальне співвідношення ціна-якість.

3. Пряма робота з клієнтами дозволяє нам до мінімуму скоротити час розробки роботизованою лінії, виготовлення обладнання і монтажу конвеєрної виробничої лінії.

4. Промислові роботи, виготовлені на замовлення, ідеальним чином інтегруються в конкретні виробничі лінії і дозволяють Вам отримати максимальні швидкість випуску та якість продукції. Збільшення швидкості випуску продукції збільшує фондовіддачу основних фондів та інші економічні показники.

Як купити промисловий робот в Україні

Компанія ТСІ надає своїм клієнтам повний комплекс послуг з поставки, монтажу та обслуговування роботів. Послуги ТСІ не зводяться до того, щоб просто купити промисловий робот у виробника – ми виконуємо кваліфікований шеф-монтаж обладнання на виробничу лінію, наладку і оперативний запуск роботизованою лінії. При необхідності ми проводимо консультації та навчання обслуговуючого персоналу з питань техобслуговування та експлуатації.

Ми забезпечуємо гарантійне обслуговування. За бажанням клієнтів наша сервісна служба виробляє післягарантійне обслуговування і ремонт устаткування.

Купуючи продукцію, що поставляється компанією Транс Систем Інжиніринг, Ви не будете переплачувати за розкручений бренд і затратне виробництво. Зате отримаєте бездоганну якість промислових роботів і грамотну комплектацію виробничих ліній роботами за допомогою наших фахівців.

Не знайшли потрібної інформації?

Напишите нам

×
Write to us

×
Напишіть нам

×