Нестандартне обладнання

Компанія ТСІ має можливості виконувати замовлення з виготовлення нестандартного обладнання різного призначення. Це і вузькоспеціалізоване обладнання для унікальних виробничих процесів, і модернізація або адаптація існуючих технологічних ліній або їх окремих частин до конкретних умов виробництва, і виготовлення запасних, змінних або зношуються деталей і вузлів до широкої гами обладнання.

Технологічне обладнання

Технологічне обладнання для харчової промисловості,
Зокрема:
– Формуючі ротори для виготовлення печива;
– Фільєри (насадки, дюзи) для формування та матриці для осадочних машин;
– Дозатори та депозитори для кондитерських начинок;
– Відсадочні машини і дозуючі вузли для них;
– Глазіровщікі;
– Пристрої обсипання;
– Охолоджуючі системи й охолоджувальні тунелі.

Обладнання виготовляється в типовому виконанні або розробляється за індивідуальним технічним завданням. При необхідності, в створювані комплекси інтегрується спеціалізоване технологічне обладнання інших виробників.

Захисні огорожі

З огляду на зростаючі вимоги до безпечної експлуатації обладнання, ТСІ пропонує функціональні захисні огорожі для робочих зон машин і механізмів.
Захисні екрани конструюються в різному дизайні за допомогою профільних систем, що дає можливість розробити універсальні рішення з урахуванням конкретних особливостей і потреб кожного робочого місця.
Гнучка система складається з сумісних один з одним алюмінієвих профілів, міцних з’єднань і великого набору спеціального приладдя.

Модульність конструкції дозволяє монтувати захисні огорожі легко і швидко. А при необхідності, оперативно вносити зміни в їх конфігурацію, дієво реагуючи на мінливі виробничі вимоги.

Компоненти профільних систем

каркас захисної огорожі з профільних елементів.

Платформи обслуговування / доступу на висоту

Застосовуються для поточного і регламентного обслуговування обладнання або для організації робочого місця оператора.
Можуть бути як в стаціонарному, так і в мобільному варіанті виконання.
ТСІ розробляє повний пакет конструкторської документації з прив’язкою до діючого обладнання; виготовляє і проводить монтаж платформ.
При цьому враховується безліч факторів, що впливають на безпеку і зручність використання платформ:
• розрахована міцність і жорсткість несучих конструкцій платформ, що виключає можливість будь-яких коливань в площинах;
• оптимальні значення основних параметрів: кут нахилу сходів, ширина сходів між поручнями, ширина ступенів, висота між ступенями, висота перил, відстань між вертикальними стійками перил, відстань між горизонтальними перемичками перил і т.п.
• для виключення ковзання обслуговуючого персоналу майданчики платформ виконуються з рифленого сталевого прогрунтованого і пофарбованого листа, а ступені сходових маршів – з гратчастого настилу з оцинкованої сталі.
• всі деталі платформ не містять елементів, які можуть призвести до травм, а краю площадок обслуговування обмежені бортом для виключення падіння з них предметів.

Не знайшли потрібної інформації?

Напишите нам

×
Write to us

×
Напишіть нам

×