Виробництво обладнання для кондитерського цеху в Україні

Компанія «Транс систем інжиніринг» – один з найбільших виробників обладнання для харчової промисловості в Україні. «ТСИ» виробляє наступні типи обладнання для кондитерської:

  • відсаджувальні машини і дозуючі вузли для них;
  • дозатори і депозитори для кондитерських начинок;
  • фільєри (насадки, дюзи) для формування та матриці для отсадочних машин;
  • формуючі ротора для виготовлення печива;
  • глазіровщікі;
  • пристрою обсипання;
  • охолоджуючі системи й охолоджувальні тунелі.

Проектування і виробництво обладнання для кондитерської

Компанія ТСИ виробляє стандартне і унікальне обладнання для кондитерського цеху. Проектування нестандартних виробів проводиться за технічними завданнями для вирішення конкретних оригінальних завдань.

Для розробки обладнання, максимально відповідає умовам конкретного виробництва, наші фахівці виїжджають на об’єкт і вивчають поставлені завдання, а також умови роботи устаткування безпосередньо на місці.

Крім виробництва обладнання для кондитерської, компанія виробляє оснащення, окремі вузли та запасні частини для обладнання. Фахівці компанії можуть виконати модернізацію виробництва або адаптацію окремих агрегатів до конкретного автоматизованого комплексу.

Крім того, наша компанія виготовляє конвеєри на замовлення.

Обладнання для кондитерського цеху в Україні

«ТСІ» виробляє об’єднання обладнання кондитерського цеху в автоматизовані виробничі лінії. Автоматизований цикл виробництва харчових виробів включає в себе всі етапи виготовлення: від підготовки і дозування вихідної сировини, формування заготовки, випічки до декорування та подачі до обладнання для фасування кондитерських виробів.

У оригінальні автоматизовані комплекси можна інтегрувати типове і унікальне технологічне обладнання власного виробництва або спеціалізоване обладнання інших виробників. Для транспортування сировини, напівфабрикатів і готової продукції використовуються конвеєри виробництва «ТСИ», розроблені спеціально для транспортування харчової продукції.

«ТСІ» – надійний виробник обладнання для харчової промисловості

Компанія «ТСИ» – відомий виробник обладнання для кондитерської. Компанія гарантує клієнтам бездоганну якість своєї продукції.

Висока якість обладнання передбачає його довговічність, безвідмовність і ремонтопридатність. Крім того, обладнання для виробництва кондитерських виробів має відповідати санітарно-гігієнічним вимогам.

У компанії проводиться постійний моніторинг якості технологічних процесів, починаючи від обробки заготовок, до виготовлення деталей і вузлів, закінчуючи точністю складання і налагодження агрегатів. Використовувані комплектуючі інших виробників купуються тільки у перевірених постачальників відомих брендів.

Обладнання для виробництва

Компанія ТСІ має можливості виконувати замовлення з виготовлення обладнання для виробництва різного призначення. Це і вузькоспеціалізоване обладнання для унікальних виробничих процесів, і модернізація або адаптація існуючих технологічних ліній або їх окремих частин до конкретних умов виробництва, і виготовлення запасних, змінних або зношуються деталей і вузлів до широкої гами обладнання. У нас ви можете купити обладнання для виробництва будь-якої складності і призначення.

Технологічне обладнання

Технологічне обладнання для харчової промисловості,
Зокрема:
– Формуючі ротори для виготовлення печива;
– Фільєри (насадки, дюзи) для формування та матриці для осадочних машин;
– Дозатори та депозитори для кондитерських начинок;
– Відсадочні машини і дозуючі вузли для них;
– Глазіровщікі;
– Пристрої обсипання;
– Охолоджуючі системи й охолоджувальні тунелі.

Обладнання виготовляється в типовому виконанні або розробляється за індивідуальним технічним завданням. При необхідності, в створювані комплекси інтегрується спеціалізоване технологічне обладнання інших виробників.

Захисні огорожі

З огляду на зростаючі вимоги до безпечної експлуатації обладнання, ТСІ пропонує функціональні захисні огорожі для робочих зон машин і механізмів.
Захисні екрани конструюються в різному дизайні за допомогою профільних систем, що дає можливість розробити універсальні рішення з урахуванням конкретних особливостей і потреб кожного робочого місця.
Гнучка система складається з сумісних один з одним алюмінієвих профілів, міцних з’єднань і великого набору спеціального приладдя.

Модульність конструкції дозволяє монтувати захисні огорожі легко і швидко. А при необхідності, оперативно вносити зміни в їх конфігурацію, дієво реагуючи на мінливі виробничі вимоги.

Компоненти профільних систем

каркас захисної огорожі з профільних елементів.

Платформи обслуговування / доступу на висоту

Застосовуються для поточного і регламентного обслуговування обладнання або для організації робочого місця оператора.
Можуть бути як в стаціонарному, так і в мобільному варіанті виконання.
ТСІ розробляє повний пакет конструкторської документації з прив’язкою до діючого обладнання; виготовляє і проводить монтаж платформ.
При цьому враховується безліч факторів, що впливають на безпеку і зручність використання платформ:
• розрахована міцність і жорсткість несучих конструкцій платформ, що виключає можливість будь-яких коливань в площинах;
• оптимальні значення основних параметрів: кут нахилу сходів, ширина сходів між поручнями, ширина ступенів, висота між ступенями, висота перил, відстань між вертикальними стійками перил, відстань між горизонтальними перемичками перил і т.п.
• для виключення ковзання обслуговуючого персоналу майданчики платформ виконуються з рифленого сталевого прогрунтованого і пофарбованого листа, а ступені сходових маршів – з гратчастого настилу з оцинкованої сталі.
• всі деталі платформ не містять елементів, які можуть призвести до травм, а краю площадок обслуговування обмежені бортом для виключення падіння з них предметів.

Не знайшли потрібної інформації?

Напишите нам

×
Write to us

×
Напишіть нам

×