Харчовий конвеєр

Конвеєр, або стрічковий транспортер, – універсальний спосіб підвищення продуктивності на підприємстві. З його допомогою легко вирішуються наступні завдання:

  • подача сировини до місця обробки;
  • подача тари доречно пакування;
  • транспортування готової продукції до місця упаковки;
  • подача продукції до місця складування.

Всі роботи виконуються в автоматичному режимі, що скорочує обсяг ручної праці і дозволяє відмовитися від використання складської техніки (застосування останньої в робочих цехах харчових підприємств заборонено).

Конвеєри для харчової промисловості

Ключовою відмінністю тут залишається необхідність виконання гігієнічних і санітарних вимог. Всі елементи транспортера виконують з матеріалів, що не піддаються корозії, не вступають у взаємодію з сировиною і продуктами при контакті, легко переносять регулярне вологе прибирання з використанням миючих засобів.

На практиці для виготовлення харчових конвеєрів під замовлення використовують в якості несучих елементів прокат з нержавіючої сталі, а в якості матеріалу стрічки застосовують полівінілхлорид, який не взаємодіє з переважною кількістю видів хімічних речовин. Одночасно більшість подібних транспортерів виготовляють під конкретний проект. Це дозволяє врахувати специфіку планування конкретних приміщень, особливості технології, розташування обладнання, робочих місць, інші чинники.

Транспортери для харчової промисловості будь-якої складності

Якщо в рамках модернізації або розширення виробництва вашому підприємству необхідні конвеєри, відповідні жорстким гігієнічним вимогам, то наша компанія до ваших послуг. Ми спеціалізуємося на проектуванні, виготовленні та пусконалагодження подібного обладнання. Звертаючись до українського виробника харчових конвеєрів, ви отримуєте відразу кілька переваг:

  • доступну ціну за рахунок відсутності посередників і митних зборів;
  • можливість проектування конвеєрів будь-якої складності;
  • розумні терміни виробництва;
  • установку комплектуючих і приводів провідних виробників;
  • запуск обладнання на підприємстві під ключ.

За час роботи нами реалізовано кілька десятків проектів з поставки транспортерів на підприємства кондитерської, м’ясної, молочної та інших галузей промисловості. Ми будемо раді опинитися і в якості ваших постачальників.

Також наша компанія займається:

Напишите нам

×
Write to us

×
Напишіть нам

×