Поворотний стіл

Компанія «Транс систем інжиніринг» пропонує виготовлення поворотних столів під замовлення, оскільки сучасне виробництво і впровадження інноваційних технологій дозволяє запропонувати вироби будь-якої складності. Поворотні столи виготовляються з урахуванням призначення, тому завжди враховується тип операцій, які будуть виконуватися. Найчастіше вони використовуються в умовах виробництва, в тому числі як складова фрезерного або дриля.

Застосування обладнання дозволяє вдосконалити процес виготовлення, забезпечивши більше функціональних можливостей. Наприклад, реалізується обробка розташованих по колу деталей, обертання в межах потрібних координат та інші дії.

Поворотні столи для різних сфер застосування

Застосовуються конструкції досить широко, тому при виготовленні враховуються необхідні характеристики.

Можна виділити наступні категорії:

  • Для обробки деталей. У тому числі оснащення використовується для роботи з різними обладнанням: преси, кувальні молоти, вертикально-свердлильні або фрезерні верстати. Вони актуальні скрізь, де потрібно виконати швидке переміщення з урахуванням робочого органу. Також вони потрібні при точкової і рельєфною зварюванні.
  • Роликові. Роликові столи для повороту штучних вантажів в Україні застосовуються з метою прискорення виробництва і дозволяють домогтися переміщення між вузлами по обробці. Їх ставлять в межах автоматичних ліній верстатів з різним призначенням, в тому числі при виробництві окремих деталей або в серійному виготовленні.
  • Поворотні сцени. Компанія «Транс систем інжиніринг» виконує поворотні сцени під замовлення. Такі конструкції використовуються для різних заходів, в тому числі презентацій, концертів, конференцій, демонстрації послуг або товарів і так далі. Особливості виробів дозволяють домогтися динамічності.
  • Для фото. Поворотний стіл для фотозйомки забезпечує можливість розташування об’єктів зйомки в потрібному положенні і їх плавне обертання з високою точністю. У нас ви можете замовити довговічні і міцні вироби, що передбачають точні настройки.

Переваги використання поворотних столів

Компанія «Транс систем інжиніринг» пропонує продукцію високої якості, адже у нас реалізується виготовлення з урахуванням необхідних замовнику параметрів.

Використання обладнання дозволяє підвищити продуктивність праці, скоротивши витрати часу на виконання обробки. Столи для фотозйомки дають можливість отримання знімків з коригуванням параметрів до частки градуса. В межах виробничих ліній створюється можливість не переривати цикл виготовлення, підвищується функціональність.

Стіл для фарбування деталей поворотний і обладнання іншого призначення може бути виконано в ряді варіацій:

  • Поворотно-нахиляються столи. Використовуються для кута 0 до 90 °, реалізується поворот навколо осі.
  • Горизонтально-вертикальні поворотні. Створюються для обробки горизонтально і вертикально.
  • З поздовжнім переміщенням. Актуальними з метою створення отворів в стали, підійдуть для плоскої продукції.
  • З поперечно-поздовжнім переміщенням. Можуть застосовуватися для роботи з деталями, що мають складну форму.
  • Горизонтальні. Підходять для формування отворів, фрезерування і так далі. Це універсальна і проста конструкція.

Звертаючись до компанії «Транс систем інжиніринг», ви можете замовити обладнання з потрібними розмірами і конструкцією. У нас поворотні столи виготовляються в широкому асортименті. Зв’яжіться з нами для замовлення послуг або консультації.

Також ми проектуємо і виробляємо:

Напишите нам

×
Write to us

×
Напишіть нам

×