Конвейерные системы в Украине

Одна з тенденцій останнього часу – автоматизація процесів упаковки готової продукції.
Компанією «Транс систем інжиніринг» розроблено та реалізовано багато проектів по створенню складних комплексів, які дозволяють формувати картонні короби в автоматичному чи напівавтоматичному режимах і за заданим алгоритмом подавати їх в зону укладання продукту.
При цьому переміщення коробів, як правило, виводиться на верхні яруси виробничих приміщень, а їх розподіл по різних ділянках зони укладання проводиться на основі заданих параметрів.
Після заповнення продуктом короба заклеюються, маркуються і відводяться в зону складування і палетизації.

Найбільш перспективним є варіант, коли продукція з виробничих ліній по спеціально організованій транспортній галереї надходить на централізований розподільчий склад, де відбувається її відбраковування і сортування згідно штрих кодами.
Розподілена продукція переадресовується на відповідні лінії відвантаження з подальшою підготовкою до ручної або автоматичної укладанні на палети.

Подібні системи дозволяють раціонально використовувати площу виробничих та складських приміщень, оптимізувати процеси упаковки і складування, підвищити ефективність комплектації при широкій номенклатурі товарів, виключити помилки і брак внаслідок «людського фактора».
Крім того, істотно зростає ступінь безпеки, а сортування, навантаження і транспортування продукції значно прискорюються.

Не знайшли потрібної інформації?

Напишите нам

×
Write to us

×
Напишіть нам

×