Конвеєрні системи виробництво

Виробництво конвеєрних систем в Україні

Конвеєрні системи ідеально автоматизують процес внутрішніх переміщень. Особливо це актуально для систем замкнутого циклу, де кожен рух устаткування здійснюється з урахуванням строгих вимог до швидкості роботи персоналу.

Корисна інформація: в нашій компанії успішно функціонує власний дослідницький центр, завдяки якому споживач отримує можливість замовити конвеєрні системи з особливими властивостями або параметрами і гарантовано інтегрувати їх в свої лінії.

Призначення конвеєрних систем

Об’єднання конвеєрів одного або різних типів в єдину транспортну систему, керовану за заданим алгоритмом, дає додаткові переваги при організації переміщення продукції між декількома виробничими ділянками.

Це дозволяє вирішувати завдання логістики комплексно і максимально ефективно.

Автоматизація процесів упаковки

Важлива тенденція останнього часу – автоматизація процесів упаковки готової продукції.

Компанією «Транс систем інжиніринг» розроблено та реалізовано багато проектів по створенню складних комплексів, які дозволяють формувати картонні короби в автоматичному чи напівавтоматичному режимах і за заданим алгоритмом подавати їх в зону укладання продукту.

При цьому переміщення коробів, як правило, виводиться на верхні яруси виробничих приміщень, а їх розподіл по різних ділянках зони укладання проводиться на основі заданих параметрів.

Після заповнення продуктом короба заклеюються, маркуються і відводяться в зону складування і паллетизацію.

Сортування і паллетизация

Найбільш перспективним є варіант, коли продукція з виробничих ліній по спеціально організованої транспортної галереї надходить на централізований розподільчий склад, де відбувається її відбраковування і сортування згідно штрих кодами.

Розподілена продукція переадресовується на відповідні лінії відвантаження з подальшою підготовкою до ручної або автоматичної укладанні на палети.

Подібні системи дозволяють раціонально використовувати площу виробничих та складських приміщень, оптимізувати процеси упаковки і складування, підвищити ефективність комплектації при широкій номенклатурі товарів, виключити помилки і брак внаслідок «людського фактора».

Крім того, істотно зростає ступінь безпеки, а сортування, навантаження і транспортування продукції значно прискорюються.

Проектування конвеєрних систем

Вартість виготовлення конвеєрних систем залежить від типу транспортується продукції, а також наявності або відсутності додаткових елементів. Конвеєрні системи застосовуються в багатьох галузях промисловості.

Проектування конвеєрних систем немислимо без розробки алгоритмів і відповідного програмного забезпечення. Без цього переміщення і транспортування матеріалів можуть викликати утруднення або виявитися малоефективними.

Сучасні конвеєрні системи – не тільки механізми і правильно з’єднані між собою компоненти, але і сучасний підхід до створення програмного забезпечення, яке управляє обладнанням. Розроблений нами софт відповідає найвищим вимогам і стандартам.

Монтаж конвеєрної системи

Споживачеві рідко буває достатньо придбати систему, нехай навіть найвищої продуктивності. Необхідно ще провести монтаж конвеєрних систем.

Наші фахівці проведуть і такі роботи: монтаж, пусконалагодження, тестування. А також навчать майбутніх операторів ліній правильно експлуатувати систему.

З огляду на, що виробництво конвеєрних систем виконується під конкретні технічні вимоги замовника, наш підхід до виконання завдання гарантує високу якість і відповідність заданим параметрам.

Корисна інформація: сумісність обладнання та його компонентів – дуже важливий критерій при створенні конвеєрних систем. Проконсультуйтеся зі співробітниками нашої компанії, щоб переконатися в правильному виборі.

Як замовити конвеєрну систему в Україні?

Якщо вам потрібні конвеєрні системи в Україні, звертайтеся в компанію «ТСІ». Ціна виготовлення транспортних систем доступна для більшості користувачів.

Щоб оформити замовлення, зателефонуйте за опублікованим на сайті номером телефону або зв’яжіться з нами будь-яким альтернативним способом.

Наша компанія також займаеться виробництвом стрічкових конвеєрів та модульних конвеєрів.

Не знайшли потрібної інформації?

Напишите нам

×
Write to us

×
Напишіть нам

×