До вакуумних маніпуляторів відносяться вакуумні підйомники, вантажно-розвантажувальне устаткування, що використовується для переміщення пакетів, ящиків, картонних коробок, бочок, діжок і листових матеріалів. Вакуумний підйомник – це транспортер з нержавіючої сталі. Він може включати стандартні або нестандартні інструменти, відповідає певним стандартам якості і нормативним вимогам. Вакуумні маніпулятори підходять для складських або виробничих приміщень. Спеціалізоване вакуумне перекидне і підйомне устаткування можна використовувати у вибухонебезпечних зонах або зонах з малою висотою стелі.

Вакуумні маніпулятори використовуються в різних промислових, наукових і лабораторних умовах. Наприклад, вони часто використовуються при виробництві скла і кераміки, металів і інших важких матеріалів, шин і гуми, комп’ютерів і побутової електроніки. Вони також використовуються при транспортуванні; у видавничій справі; автомобільної промисловості; застосовуються в ливарному і ковальському виробництві.

Також вакуумні маніпулятори розрізняються за варіантами насоса, управління, фільтра, крана і двигуна.

Щоб вибрати відповідний промисловий маніпулятор для області застосування, рекомендується враховувати наступні критерії:

  • Вага продукту, яку доведеться переміщати промислового маніпулятору.
  • Розмір і форма переміщуваного продукту.
  • Траєкторія виконуваного руху (якого роду маніпуляції, підйом, реверс і ін)
  • Робочий радіус – залежить від габаритів маніпулятора.Чим більше робочий радіус, тим дорожчим буде маніпулятор.
  • Блок живлення маніпулятора. Від джерела живлення промислового маніпулятора буде залежати його швидкість, потужність, точність і ергономічність.

У компанії ТОВ «Транс Систем Інжиніринг» Ви зможете замовити вакуумний маніпулятор з потрібними функціями і отримати якісний результат.

Напишите нам

×
Write to us

×
Напишіть нам

×