ТОВ Транс систем інжиніринг
Проектування та виготовлення
транспортних і конвеєрних систем
Фотоальбом
Про нас

Компанія «Транс систем інжиніринг», м. Харків спеціалізується на проектуванні і виробництві конвеєрних систем різного призначення і будь-якого ступеня складності , починаючи від простих транспортерів і закінчуючи складними конвеєрними об'єктами з керованим алгоритмом роботи .

Ми пропонуємо комплексне вирішення питань , пов'язаних з Вашою потребою в оснащенні новими транспортерними системами або планами по модернізації існуючого обладнання, розробці нестандартних механізмів і технічних рішень.

Займаючись виконанням як локальних технічних завдань, так і реалізацією великих інженерних проектів «під ключ», компанія « ТСІ » створює поряд з механічним обладнанням високоефективні системи управління і автоматизації .

Нашими фахівцями накопичений величезний досвід, що дозволяє вирішувати найскладніші технічні завдання. В арсеналі їх досягнень участь у реалізації масштабних проектів на провідних підприємствах України .

У номенклатуру «Транс систем інжиніринг » входять всі основні типи транспортерів :

  • лінійні ( з модульною , ПВХ або поліуретановою стрічкою ) ;
  • поворотні (з ПВХ або поліуретановою стрічкою ) ;
  • з поворотним сегментом ;
  • похилі (з фрикційними накладками ) ;
  • спіралеподібні ;
  • багатоярусні ;
  • діспетчерізатори ;
  • рольганги ;
  • ліфтові .

Крім того , «Транс систем інжиніринг » тісно співпрацює з концерном Flex Link і є офіційним представником в Україні провідного світового виробника модульних компонентів MultiFlex - компанії INTRAMOTION . Це зумовило успішний розвиток особливого напрямки нашої діяльності - розробку та впровадження конвеєрних систем на основі компонентів системи MultiFlex .

Якщо потреба в послугах «Транс систем інжиніринг» є вже зараз або передбачається в найближчій перспективі, звертайтеся, будь ласка, будь-яким зручним для Вас способом.

Технічне завдання можна направити електронною поштою або факсом. При необхідності ми відправимо у відрядження до Вас фахівців для вивчення питань та постановки завдання на місці.

Наші інженери виконають роботи з попереднього проектування, визначать бюджетну вартість проекту і термін його реалізації .

В обсяг поставки, як правило, входять послуги проведення шеф-монтажу або пуско- налагоджувальних робіт. На всю продукцію надається гарантія .

Крім того, сервісна служба «Транс систем інжиніринг» забезпечує обслуговування нашої продукції і в післягарантійний період .

Для більшої інформативності ми можемо організувати відвідання підприємств, які експлуатують обладнання нашого виготовлення. В умовах реального виробництва Ви зможете переконатися в якості, надійності та технологічності самого обладнання, в зручності та ефективності його експлуатації.

 

Співпраця з компанією INTRAMOTION

Компанія "Транс систем інжиніринг " є офіційним представником в Україні провідного світового виробника модульних компонентів MultiFlex - компанії INTRAMOTION .