Професійний погляд на галузь
Флагман інженерних рішень
інжиніринг та розробка проектів
Проектування і виготовлення
транспортерів і конвеєрних систем
Гнучкість. Надійність. Простота.
модульні конвеєрні системи
Технологічне, допомiжне і нестандартне обладнання
Автоматизація виробничих процесів
previous arrow
next arrow
Slider

Про нас

Компанія «Транс систем інжиніринг» – передові рішення конвеєрних систем

Компанія «Транс систем інжиніринг», м.Харків є провідним підприємством в галузі розробки і виробництва обладнання для харчової, фармацевтичної, косметичної, тютюнової та автомобільної промисловості.

«ТСІ» спеціалізується на проектуванні та виробництві всіх типів транспортерів, конвеєрних систем будь-якого ступеня складності, спеціального технологічного і нестандартного обладнання, високоефективних систем управління і автоматизації.

Інжинірингова компанія «ТСI» пропонує своїм замовникам повний комплекс інженерно-технічних послуг як по реалізації нових проектів і оснащення обладнанням створюваних цехів і виробничих ділянок, так і по реконструкції існуючих виробництв. Сюди входить підготовка технічного рішення, проектно-конструкторські розробки, виготовлення, комплектація і поставка обладнання, проведення монтажних і пуско-налагоджувальних робіт, введення в експлуатацію та навчання персоналу, технічний супровід і сервісну підтримку.

«ТСІ» здійснює як окремі види робіт, так і повний комплекс інжинірингових послуг до здачі великих проектів «під ключ».

icon
Команда фахівців

Наші інженери виконають роботи з попереднього проектування, визначать бюджетну вартість проекту і термін його реалізації.

icon
Є сумніви?

Ми організуємо відвідування підприємств, які експлуатують обладнання нашого виробництва в умовах реального виробництва. Ви зможете переконатися в якості, надійності і технологічності самого обладнання, в зручності і ефективності його експлуатації.

icon
Надійні партнери

Ми тісно співпрацюємо з концерном Flex Link і є офіційним представником в Україні провідного світового виробника модульних компонентів MultiFlex – компанії INTRAMOTION. Це зумовило успішний розвиток особливого напрямки нашої діяльності – розробку і впровадження конвеєрних систем на основі компонентів системи MultiFlex.

icon
У Вас є ідея

Ми відкомандируємо до Вас фахівців для вивчення питань і формулювання завдання на місці. Технічне завдання можна надіслати електронною поштою або факсом.

Наше виробництво

Ідеальне обладнання для будь-яких галузей промисловості

Що ми робимо

Основа нашої діяльності

Компанія «Транс систем інжиніринг» бачить свою місію в максимально ефективному вирішенні завдань своїх клієнтів в сфері модернізації підприємств, механізації та автоматизації виробництв, оптимізації використання та підвищення загальної продуктивності обладнання, розробки і впровадження сучасних технологій.

Ми унікальні в розробці і наданні повної і комплексної технічної концепції, в тому числі в частині управління процесами.

Багаторічний досвід роботи і успішно виконані проекти дозволяють пропонувати добре обгрунтовані технічні рішення різних виробничих завдань.

У процесі виконання робіт використовуються передові технології та перевірені сучасні комплектуючі вітчизняних та імпортних виробників.
Інші компоненти розробляються спеціально для конкретних умов і під конкретну задачу.
Всі випускається обладнання сертифіковане відповідно до вимог чинного законодавства України в сфері технічного регулювання.

Клієнти

Наші клієнти

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

Як ми працюємо

Наш робочий процес

Проектування

Наші фахівці складають проект, визначать його вартість і термін його реалізації.

Створення

Використання рішень і комплектуючих провідного світового виробника модульних компонентів MultiFlex забезпечує гарантію якості та стабільності

Запуск

В обсяг поставки, як правило, входять послуги проведення шеф-монтажу або пуско-налагоджувальних робіт. На всю продукцію надається гарантія.

Гарантія

Сервісна служба забезпечить обслуговування нашої продукції в гарантійний і післягарантійний період.

Досвід напрацьований часом

Років
10
Проектів
207
Країн
5

Не знайшли потрібної інформації?

Напишите нам

×
Write to us

×
Напишіть нам

×