ТОВ Транс систем інжиніринг
Проектування та виготовлення
транспортних і конвеєрних систем
Фотоальбом
Стрічкові транспортери

Машини безперервного транспорту, несучими і тяговими елементами яких є гнучка стрічка, яка рухається за допомогою приводного пристрою.

Використовуються для переміщення сипучих, кускових і штучних вантажів .

Траса стрічкового конвеєра в горизонтальній площині прямолінійна, а у вертикальній може бути похилою або мати складну конфігурацію.

Стрічкові конвеєри можуть мати різну трасу руху, як з похилими, так і поворотними ділянками .

Тяговий і грузонесущий орган - стрічка, яка рухається по опорних роликах, огинаючи приводний, натяжний, а при необхідності і відхиляючийся барабани.

Вантаж переміщається на стрічці разом з нею. Стрічка може мати плоску або жолобчасту форму. Необхідне натягнення стрічки забезпечує натяжна станція . Приводная станція складається з електродвигуна, редуктора, барабана і сполучних муфт.

Стрічкові конвеєри мають високу експлуатаційну надійність і забезпечують значну продуктивність, яка при великих швидкостях руху ( 6 ... 8 м / с) може досягати 20 000 і більше т / год, що у багато разів перевищує продуктивність інших видів конвеєрів .

Завдяки простій конструкції і простоті експлуатації стрічкові конвеєри мають високі показники надійності в будь-яких умовах виробництва .

Обмеження : утруднене використання при транспортуванні пилоподібних , гарячих і важких штучних вантажів , а також при нахилі траси на кут більше 18 ... 20 градусів; висока вартість стрічки і роликів.

 

Модифікації:

  • z -подібний
  • поворотний на 90 градусів
  • поворотний на 180 градусів