ТОВ Транс систем інжиніринг
Проектування та виготовлення
транспортних і конвеєрних систем
Фотоальбом
Інжиніринг і розробка проектів

Основу діяльності компанії « Транс систем інжиніринг», м. Харків складає надання своїм замовникам повного спектру інжинірингових послуг. Тобто комплексу робіт з підготовки, впровадження та технічного супроводу інфраструктурних, промислових та інших об'єктів, включаючи дослідні, передпроектні та проектно-конструкторські розробки, роботи розрахунково-аналітичного характеру, виготовлення і постачання устаткування, введення об'єктів в експлуатацію, сервісну підтримку і т.п.

За час своєї діяльності компанія «Транс систем інжиніринг » накопичила великий досвід у цій сфері.

Фахівці компанії виконують розробку комплексних проектів при організації нових або при модернізації існуючих виробництв .

Ми прагнемо максимально ефективно вирішити завдання наших клієнтів в області модернізації підприємств, автоматизації виробництва і управління, підвищення продуктивності устаткування, розробки і впровадження високих технологій і технічних рішень.

Комплекс заходів з проектування збудований в чіткій послідовності і включає в себе вивчення існуючої інфраструктури, бізнес-процесів, технологій, а також пошук оптимального з точки зору співвідношення ціна-якість рішення.

Організація виготовлення, поставки та монтажу обладнання базується на співпраці з провідними виробниками матеріалів і комплектуючих, великому досвіді впровадження інженерних систем на об'єктах різного функціонального призначення.

Сервісне обслуговування забезпечує безперервний контроль працездатності інженерних систем . Індивідуальні програми обслуговування включають тільки ті функції, які вимагає архітектура конкретних інженерних систем, і які відповідають фінансовим і технічним потребам клієнтів.