ТОВ Транс систем інжиніринг
Проектування та виготовлення
транспортних і конвеєрних систем
Фотоальбом
З модульною стрічкою

Модульний конвеєр складається з пластикової ( поліуретан, поліпропілен, поліацетали ) стрічки, натяжної і приводного вузла з зірочками.

Пластикова стрічка збирається з термопластичних пластмасових модулів, які з'єднані між собою міцними пластмасовими або металевими стрижнями. Цілісна конструкція з пластмаси забезпечує довгий термін служби і прекрасні результати в багатьох областях застосування. Цегляне з'єднання створює можливість для складання різної ширини і забезпечує високу бічну і діагональну міцність і жорсткість.

Модульні конвеєри застосовуються для транспортування сипучих речовин, штучних вантажів, відкритих продуктів. Можуть мати різну трасу руху: поворотну, зигзагоподібну, спіральну .

В порівнянні із звичайними транспортерними стрічками, модульна має ряд переваг, таких як: можливість простої заміни модулів тільки на пошкоджених або зношених ділянках, стійкість при роботі з агресивними середовищами, здатність роботи при підвищених навантаженнях, простота в експлуатації, легкість чищення. Натяг модульних стрічок слабше і, відповідно, простіше їх встановлення та обслуговування .